Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 2.0- Hontô ni Atta Kowai Hanashi: 15th Anniversary SpecialRated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2013Rated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 10 Shunen Kinen SpecialRated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Winter Special 2009 Geinokai Kinkyu Jyorei SpecialRated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2008Rated ★ 5.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2006Rated ★ 5.0