Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0