Movies
Ratings
168
LucyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0