Movies
Ratings
132
DrivenRated ★ 3.0
Fight Back to School 2Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
True GritRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Samurai FictionRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0