Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
HeavenRated ★ 3.5- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 5.0