Movies
Ratings
53
The ShamelessRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0