Movies
Ratings
68
Fast FiveRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0