Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5