Titles you rated
Legal HighRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0