Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0