Titles you rated
InsidiousRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
The OthersRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
ClickRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 0.5
SaltRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5