Movies
Ratings
580
Perfect BlueRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
ContractedRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0