Series
Ratings
170
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0