Titles you rated
300Rated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Annie HallRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0