Movies
Ratings
237
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Other ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0