Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 3.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5