Series
Ratings
14
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0