Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Barbie: Princess Charm SchoolRated ★ 3.0
Barbie in a Mermaid TaleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0