Movies
Ratings
106
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Take Care of MayaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Seven Years of NightRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 3.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.5