Titles you rated
MahjongRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
Petal DanceRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 1.5
CartRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0