Series
Ratings
66
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Unintentional Love StoryRated ★ 0.5
The Orbital ChildrenRated ★ 4.5
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
I Hear the SunspotRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
LazarusRated ★ 4.5