Titles you rated
Small SoldiersRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 1.0
ChaplinRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 1.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0