Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5