Series
Ratings
42
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Wayward PinesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0