Movies
Ratings
647
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0