Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0