Titles you rated
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0