Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0