Movies
Ratings
211
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5