Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5