Series
Ratings
29
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5