Movies
Ratings
802
SplitRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5