Series
Ratings
35
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 1.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0