Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
A MuseRated ★ 0.5
The ShamelessRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.5
PietaRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
JudgementRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5