Titles you rated
- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 2.0
- 블리치Rated ★ 2.0
- 블리치Rated ★ 2.0
블리치Rated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 2.0
- 블리치Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5