Movies
Ratings
313
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5