Titles you rated
McCartney 3,2,1Rated ★ 4.5- The Toys That Made UsRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0- Noodle roadRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0