Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0