Movies
Ratings
87
FollowingRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
One DayRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
UnlockedRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 5.0