Titles you rated
SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0