Movies
Ratings
210
Free WillyRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 1.0
Police StoryRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 1.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 1.0