Titles you rated
The MaskRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0