Movies
Ratings
137
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
JaneRated ★ 2.0
Young Adult MattersRated ★ 0.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
CarrieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0