Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Backflip!!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0- Izakaya BottakuriRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5