Movies
Ratings
365
ElementalRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5