Series
Ratings
20
Big Little LiesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0