Movies
Ratings
123
No BearsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
AscensionRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5