Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0