Movies
Ratings
154
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0