Movies
Ratings
572
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Vive L'AmourRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
CollegeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0